1. Nové vozidlá
 2. Yaris Cross

OBJAVTE YARIS CROSS

Hybrid, ktorý prináša radosť

Vďaka spojeniu odvážneho dizajnu s priestranným interiérom a skvelým výhľadom na cestu ponúka Yaris Cross výhody SUV v kompaktnom prevedení. Hybridný pohon AWD-i vám dodá sebaistotu, s kotoru vás nič nezastaví.

Vždy v pohybe

So zvýšenou svetlou výškou a vyššou polohou za volantom vám kompaktný Yaris Cross dodáva istotu pri prepletaní sa mestskou džungľou. Vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies a všestrannému interiéru, spĺňajúcemu všetky každodenné požiadavky, vás udrží v pohybe za každých okolností.

Skvelý balans v každej situácii

S jedinečnou kombináciou hybridného pohonu a inteligentného pohonu všetkých kolies sa budete v Yarise Cross cítiť nezastaviteľní. Hybridný systém bez nutnosti nabíjania prináša výkon a spotrebu, ktoré sú v danej triede neprekonateľné, zatiaľ čo AWD-i poskytuje kontrolu nad nečakanými situáciami na cestách.

Vždy pripojený, nikdy nerozhodený

Vďaka systému Toyota Smart Connect je každá cesta menej stresujúca. Nová 9" dotyková obrazovka s HD rozlíšením ponúka prístup ku cloudovej navigácii Connected s udalosľami na ceste v reálnom čase a bezdrôtovú integráciu smartfónov, vrátane Apple CarPlay* a Android Auto™. V Yarise Cross máte komfort a ovládanie na dosah ruky.

Prilákajte pozornosť mesta

Yaris Cross zdieľa vašu potrebu vyniknúť. Bohaté skúsenosti s SUV sa stretávajú s odbornosťou v oblasti malých vozidiel a prinášajú neopakovateľný dizajn. Výrazné podbehy kolies, veľké 18" zliatinové disky a charakteristický štýl inšpirovaný diamantmi dodávajú vozidlu skutočný pôvab SUV, s ktorým si sebevedomo podmaníte mesto.                                         

Nezastaviteľná energia

S hybridným systémom štvrtej generácie je každá jazda v Yarise Cross bez námahy. Najnovšie hybridné pohonné ústrojenstvo s objemom 1,5 litra a výkonom 116 koní poskytuje výkon a účinnosť, ktorá je v danej triede neprekonateľná. Plynulým prechodom z benzínu na elektrický pohon budete odmenení rýchlou odozvou, vynikajúcou spotrebou paliva a pôsobivo nízkymi emisiami CO2, vďaka čomu zájdete s nulovými emisiami ešte ďalej.

Spoľahnite sa na Toyota T-Mate

Vďaka T-Mate je Yaris Cross vždy o krok vpred, nech už vás čaká akékoľvek dobrodružstvo. T-Mate je názov pre komplexný rad bezpečnostných systémov Toyota a pokročilých asistenčných systémov pre vodiča. Od technológií aktívnej bezpečnosti, ako je predkolízny systém, až po pokročilého parkovacieho asistenta Toyota Teammate, vás T-Mate podporuje od rušných diaľnic až po preplnené mestá a pomáha chrániť vás, vašich spolujazdcov aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Priestor bez obmedzení

Praktický a všestranný Yaris Cross je vybavený elektricky ovládaným vekom kufra, ktoré v prípade, že máte plné ruky, môžete aktivovať pohybom nohy. S flexibilnou podlahou batožinového priestoru viete získať priestor na bezpečné uloženie predmetov pod podlahou alebo naopak väčší batožinový priestor, zatiaľ čo inovatívny flexibilný pás upevní všetko od bicyklov až po snowboardy. Objem kufra jednoducho zvýšite sklopným systémom zadných sedadiel 40:20:40, čo vám poskytne potrebný priestor bez kompromisov.                                         

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota Yaris Cross výnimočná.

Apple Carplay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

 •  

  Rozhranie Android Auto™

  Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky.
 •  

  Vždy na dosah

  Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.
 •  

  Vždy k cieľu

  Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.
*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc