1. Majitelia
  2. Údržba
  3. Expresný Servis

Expresný Servis

Kvalita a pohodlie vo vašom servise. Expresný servis Toyota vás vrátí späť na cestu do 60 minút.

Expresný servis Toyota

Maximálne 60 minút.

Expresný servis Toyota zaberie maximálne 60 minút.

Pohodlie na prvom mieste

Expresný servis je rýchlou a jednoduchou cestou v údržbe vášho vozidla.

Dvojitá pozornosť, jednotná cena

Keď sa blíži pravidelná prehliadka vášho vozidla, vysokú kvalitu služieb, ktorá je od značky Toyota očakávaná si nenecháte ujsť.

Dvojitá pozornosť, jednotná cena


Keď sa blíži pravidelná prehliadka vášho vozidla, vysokú kvalitu služieb, ktorá je od značky Toyota očakávaná si nenecháte ujsť. Samozrejme očakávate, že sa vaše vozidlo dostane do rúk špecializovaného pracovníka a všetko prebehne pohodlne a bez komplikácií. Preto sme zaviedli Expresný servis - vieme totiž, že požadujete úroveň služieb, ktorá presne zodpovedá vášmu životnému štýlu.

Expresný servis Toyota zaberie maximálne 60 minút. Zvolíte si vyhovujúci čas, priveziete vaše vozidlo a ani nie o 60 minút neskôr odchádzate. A navyše máte možnosť vybrať si službu, určenú presne pre vás.

Takže nabudúce až príde čas pre váš automobil, rozhodne odporúčame vyskúšať Expresný servis Toyota. O dostupnosti tejto služby sa informujte u svojho autorizovaného partnera Toyota.

Pokiaľ si vyberiete Expresný servis Toyota, vaše vozidlo dostane pozornosť dvoch špecializovaných technikov, ktorí precízne odvedú plánované úkony. Čas je polovičný, ale cena zostáva rovnaká ako u štandardného servisu. Iste privítate rýchlosť a efektivitu zadarmo a vedomie, že budete mať na čas zase pokoj.

Samotný priebeh je navrhnutý tak, aby bol čo najpriamočiarejší a najefektívnejší a to v každej fáze od chvíle, kedy zavoláte až po vytlačenie faktúry. A zatiaľ čo čakáte, môžete si vychutnať šálku kávy, prečítať noviny alebo surfovať na internete. Vlastne môžete robiť všetko, čo si prajete a to s vedomím, že za hodinu už budete spokojný odchádzať. To je záväzok značky Toyota.

Technológie k vašim službám


Kľúčom k úspechu expresného servisu je zázemie špecialistov a technického vybavenia, ktoré bolo navrhnuté presne pre tieto potreby - teda odviesť kvalitnú prácu v menej ako 60 minútach. Je používané na zrýchlenie obvyklých úkonov a spolu s efektívnym prístupom skúsených špecialistov dochádza k dramatickému zníženiu lehôt jednotlivých krokov. A zároveň splniť povesť skvelej kvality značky Toyota.

Pohodlie na prvom mieste


Expresný servis je rýchlou a jednoduchou cestou v údržbe vášho vozidla. Pretože pracujeme na počkanie, nemusíte čakať na auto celý deň alebo sa starať o vyzdvihnutie a odovzdanie náhradného vozidla. Kým sedíte a odpočívate, vášmu vozidlu sa prvotriedne zaobchádza - prémiové služby už nie sú určené len privilegovaným.

Hodinu rozdelený, zvyšok života spolu


Vzhľadom na to, že Expresný servis je jednoduchší a pohodlnejší ako kedykoľvek predtým, plánovaná prehliadka auta môže byť aj spríjemnením dňa.